2 grudnia 2012

Zaiskrzyło, czyli świątecznie z gwiazdą

A to za sprawą wyzwania zaproponowanego przez Monię na blogu 123 scrapuj Ty, temat wyzwania #2 to "Niech zaiskrzy". Poczułam się niezmiernie zainspirowana karteczkami zaproponowanymi przez Monię, a że już dawno miałam ochotę zrobić coś tylko w bieli no więc stało się. Zgłaszam ją jeszcze na wyzwanie #7 na blogu CH Piątek 13, a temat wyzwania to Błyszcz!
Fotki robione wieczorową porą, pierwsze zdjęcie z lampą ale wtedy najbardziej widać tę biel. :) Forma kartki to Z-fold - również często spotykana u Moni. Bardzo mi się spodobała, jest bardzo efektowna. 


Perłowy papier daje fajny efekt mrozu malującego na szybie, a ten drugi papier ma wtopione drobinki brokatu więc też ślicznie się mieni.. 


Gwiazdka jest częścią girlandy zakupionej kiedyś dawno w markecie, obsypana była brokatem ale poprawiłam ją jeszcze dodatkowo brokatem w kleju. Żeby nie było tak bardzo mroźno, pod gwiazdką umieściłam gwiazdkę z filcu :). Gwiazdki wycinałam ręcznie, widać więc pewne niedociągnięcia. :)


Taka ilość warstw i nietypowa forma spowodowały, że kartka wyszła bardzo "puchata". .

Rozkręciłam się już z karteczkami świątecznymi, mam nadzieję, że jakoś dalej pójdzie. Tylko trochę zaległości w publikowaniu mam, ale to też do nadrobienia :) 
Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny i komentarze.

6 komentarzy:

annamaria pisze...

Fantastyczna! Dopiero przy tak ograniczonej kolorystyce widać dokładnie bogactwo faktur. Niesamowicie mi się podoba!

Monia pisze...

Piękna, warstwowa i bogata w iskrzenie :) Bardzo się cieszę, że podjęłaś moje wyzwanie :D

Klara154 pisze...

O! Przepiękne!

cyga pisze...

Dopiero na drugim zdjęciu widać jej warstwy i ilość iskrzeń, prawdziwie mroźna karteczka. Biegam i szukam natchnienia, bo nie mogę wykrzesać ani ździebełka.

Aka pisze...

Śliczna delikatna karteczka! Dziękujemy za udział w zabawie na blogu 123 Scrapuj Ty!

kasia23112511 pisze...

Wygląda fantastycznie! a błysk w święta jak najbardziej wskazany ;-)