6 czerwca 2012

Pamiątka Komunii kwiatowo-różowo

Na komunię, na którą robiłam wcześniej zaproszenia, wykonałam również pamiątkową karteczkę. Zrobiłam ją na wyjeździe, z materiałów, które spakowałam sobie  w kilkanaście minut. Chwyciłam dosłownie 2 arkusze papieru do skrapbookingu - padło na Lekcję Miłości z Galerii Papieru - i kilka arkuszy ozdobnego papieru wizytówkowego a reszta na zasadzie "co się nawinie" :) Wynik był taki:Bardzo lubię ten biały papier z odrobiną brokatu, na fotce poniżej widać jak ślicznie się mieni:


Karteczka w środku wygląda tak:


Zrobiłam też pudełeczko, ciężko mi szło, bo zapomniałam dłutka do bigowania papieru - korzystałam więc z wypisanego długopisu, który oczywiście w którymś momencie zaczął pisać :(  dlatego pudełeczko - w zamierzeniu białe - zostało również ozdobione na zewnątrz i w środku.


Poza papierem z GP, o którym już wspomniałam, wykorzystałam tekturki ze Scrapińca, ćwieki ze Scrap.com-u - niestety, już nie dostępne w sprzedaży - oraz kwiatki ze Scrapcafe
Biorąc pod uwagę krótki czas, jaki miałam na wykonanie i fakt, że robiłam to wszystko na wyjeździe, to jestem umiarkowanie zadowolona z efektu. Najważniejsze, że obdarowanej nią Wiktorii kartka bardzo się podobała, wśród "ochów" i "achów" obiegła stół podczas przyjęcia i została nawet sfotografowana :) Ja oczywiście fotki robiłam wieczorem, trzymając w jednej ręce torebkę prezentową z kartką na wierzchu a w drugiej aparat :)

Karteczkę zgłaszam na wyzwanie Na Strychu: Dodaj kwiaty

Wyzwanie Na Strychu


Dziękuję za odwiedziny i komentarze. Pozdrawiam :)

8 komentarzy:

goja pisze...

ślicznie Ci się nawinęło:]

Monia pisze...

Śliczna karteczka, zupełnie nie wygląda na to, że była robiona z przypadkowych materiałów ;)

BellaArt pisze...

Piękna kartkeczka!:))

vairatka pisze...

Świetna karteczka!!!
Aguś, bo bigowania świetnie nadaje się cieniutkie szydełko - ja niczego innego nie używam :)

Galaxia pisze...

Aguś wspaniale wyszło, to znaczy że umiesz pracować w każdych warunkach ;) Dodatki ze sobą współgrają, a karteczka pięknie się prezentuje!

cyga pisze...

Śliczna itaka kolorowa

Klara154 pisze...

Ale pięknie ten kielich wyszedł. Masz zmysł Agusia!
I pudełko - wyższa szkoła jazdy. Całość naprawdę super!

Drycha pisze...

Brokatowy papier musi się pięknie mienić! Pewnie zaraz by mi się oczy zaczęły błyszczeć, bo sroka ze mnie że hoho...
Dziękujemy za udział w wyzwaniu sklepiku NaStrychu! :)