13 października 2011

Święta na niebiesko

Zaczęłam już kartkowanie świąteczne, na razie to nic wielkiego, takie wprawki.  Mam w sumie 9 karteczek, większość czerwono-zielona. W ramach oddechu zrobiłam 3 w błękitach.

Pierwsza, z wykorzystaniem materiałowej wstążki z widokiem na ośnieżoną osadę nocą. Wstążka przeleżała trochę w pudełku, kupiłam ją dawno i zrobiłam chyba tylko jedną karteczkę :)


Żeby nie było wątpliwości - to kartka typu namiot :) Została zarezerwowana przez moją ciocię i czeka tylko na etykietkę z napisem "Cicha noc..." lub "Wśród nocnej ciszy...".


Kolejna, bardzo niebieska. Jak to określiła moja siostra: taka "amerykancka" :) Chciałam wypróbować nowy wykrojnik - gwiazdę betlejemską. Jak była bez napisu, mój kochany Małż spytał mnie na czyje to urodziny... :)


A ostatnią sama popsułam. Po pierwsze, dałam za dużo kleju i papier się pofalował;  po drugie, rozmazały mi się płynne perełki przy etykietce z napisem, a po trzecie, użyłam za cienkiej taśmy dystansującej i śnieżynka nie ma takiego efektu 3D :( 


Jedyne, co mi się podoba, to sam napis. Odbiłam stempel granatowym tuszem latarniowym i pokryłam go Embossing Tinsel - Bridal. Jest to puder do embossingu z domieszką bardzo drobnego brokatu. Nie jest kryjący i dzięki temu rozjaśnia delikatnie tusz i ślicznie się iskrzy. Troszkę to widać na zdjeciu. Stempel i puder również zakupiłam w Scrap.com.pl.
__________________________________________________________

Jak już o świętach mowa, to na blogu Lamonade panuje już świąteczna atmosfera! To dzięki nowym, ślicznym papierom i stempelkom, które można wylosować w lemonadowym CANDY. Więcej informacji TU :)
Dziś tyle. Pozdrawiam i dziękuję za odwiedzinki i komentarze.

7 komentarzy:

Monia pisze...

Proszę, proszę jaka pracowita jesteś! Piękne karteczki wszystkie trzy :) Mężowie z reguły się nie znają ;)

annamaria pisze...

Muszę przyznać, że święta rewelacyjnie prezentują się w błękicie. Świetna robota!

Eawera pisze...

Cudne prace! W chłodnych typowo zimowych barwach:)

Anonimowy pisze...

Kartki piękne chociaż nie przepadam za niebieskim ale w Twoich kartkach mi się podoba!Pozdrawiam!

cyga pisze...

Kartki śliczne a tą pierwszą to też sobie machnę na święta. Z tymi facetami to tak jest, mój też często "nie widzi" moich wizji. Może palimy inne joint'y?

hania739 pisze...

Piękne karteczki, a szczególnie urzekła mnie ta pierwsza :))

monia pisze...

Już chyba wszędzie było coś o świętach, u mnie karteczki na święta jeszcze w rozsypce :)
Twoje są śliczne