18 października 2011

Nadal świątecznie i spotkanie BabLUBLINca :)

Ale dziś tylko jedna :)


Robiona na wzór TEJ kartki - wykorzystałam mapkę po raz kolejny, bo  - tak jak pisałam - bardzo przypomina mi prezent pod choinkę i jest idealna do kartek świątecznych. Muszę nawet przyznać, że jestem z niej zadowolona.

A jeżeli chodzi o sobotnie spotkanie - było super fajnie. Nieskromnie napiszę, że u nas zawsze jest fajnie - bo my, lubelskie babeczki to fajne dziewuchy :) Było bardzo twórczo, przygotowałyśmy sobie materiały do wykonania kartki - temat dowolny - i na spotkaniu wymieniłyśmy się nimi. Mój zestaw wylosowała Immacola, a ja wylosowałam Galaxię. Łatwo nie było, a wyszła mi taka karteczka:


Kropkę nad "i" postawiła Imm, dodając koronkę :) Generalnie było miło i zdecydowanie za krótko i już z niecierpliwością czekam na następne spotkanie.

Dziękuję Wam za komentarze pod poprzednim postem, cieszę się, że podobają się te świąteczne karteluszki, bo ja tak się na nie już napatrzyłam, że do mnie one tak do końca nie przemawiają :) Tak to jest, jak się zaczyna sezon świąteczny w październiku.


9 komentarzy:

Monia pisze...

Śliczne są obie :)
Miło było się spotkać i zgadzam się, że za krótko :)

Anonimowy pisze...

Nostalgiczna i piękna.

scrapkowa maniaczka - Dorota 71 pisze...

Jakie fajne kartki świąteczne. Takie.... inne. Super.

Julapi pisze...

Bardzo podziwiam Cię za tak prosto przyklejone kwadraciki bo mi to nigdy nie wychodzi. Świetnie dajesz sobie rade ze świątecznymi klimatami co uważam wcale nie jest takie łatwe.

annamaria pisze...

Fantastyczne prace, zwłaszcza kartka świąteczna.

cyga pisze...

Karteczka świąteczka świetnie pasuje do wyzwania w Szufladzie:
http://szuflada-szuflada.blogspot.com/2011/10/wyzwanie-40.html
karteczka z dziewuszką śliczna

Galaxia pisze...

Świetnie poradziłaś sobie z moim zestawem, choć wiem, że to zdecydowanie nie Twoje klimaty :) Wyszła Ci piękna kartka! Świąteczna również bardzo mi się podoba :) Rzeczywiście dosyć wcześnie rozpoczęłaś sezon ;)

monia pisze...

Super ta pierwsza karteczka!!!

hania739 pisze...

Kolejne piękności :))