10 lutego 2011

Na słodkości dla małego mężczyzny

Czas odkurzyć się z pajęczyn. A wszystko to spowodowane wyjazdem. Jeszcze przed wyjazdem zmajstrowałam pudełko na czekoladę, popularnie zwane "czekoladownikiem". Kurs oczywiście widziałam na forum lub jakimś blogu, jednak nie pamiętam już gdzie. Robiłam więc wszystko na chłopski rozum i na oko :) a wymiary są dopasowane do konkretnej czekolady. Czekoladownik pojechał ze mną i został wręczony mojemu chrześniakowi, prawie 8-latkowi, stąd też chłopięce motywy. 

Papier to Soczyste Lato z ILS, samolocik i samochodziki odbite stempelkami Kaisercraft i Imaginisce zakupionymi w Craft 4 You. Pozostałe elementy to ćwieki, różne alfabety, tasiemka (chyba od Brises) i turkusowy Pearl Maker. Wszystkie krawędzie tuszowane brązowym tuszem latarniowym ze Scrap.com-u - w ramach treningu tuszuję wszystko, co i gdzie się da :) 6 komentarzy:

Monia pisze...

Bardzo radosne i chłopięce opakowanie :)

cyga pisze...

jak precyzyjnie zrobione, bardzo dynamiczne wzorki jak chłopcy w tym wieku, super

Margo pisze...

Świetny! Prezent na pewno się spodobał!

as281 pisze...

Hej,potrzebuję pilnie Twojej pomocy,byłaś u mnie na blogu i zamieszczałaś komentarz pod projektami zaproszeń ślubnych,poszukuję tego papieru z drobnikami - wspominałaś,że też go masz,gdzie mogę go dostać?proszę,bardzo mi zależy na szybkiej odp,będę Ci wdzięczna za informację,pzdr serdecznie
P.S. info zostaw na blogu lub wyślij na maila:)

as281 pisze...

Opakowania słodkie :)

hania739 pisze...

No to ja przyszłam z rewizytą do Ciebie i od razu piszę, że bardzo spodobał mi się "Czekoladownik" dla małego mężczyzny - wyszedł Ci pięknie :))