26 stycznia 2011

"Kochana Babciu, cóż Ci dam?" ...

...czyli spóźnione kartki z okazji Dnia Babci i Dziadka, bo za chwilę jeszcze bardziej się przedawnią :) Całe szczęście, że już dawno u swoich właścicieli.
Jako pierwsza, kartka którą zrobiłam jako ostatnią, ale podoba mi się najbardziej (no i najlepsze zdjęcie :) ) Jest to lift kartki clos, zrobiony w ramach cardliftu ekspresowego na forum Scrappassion.


Kolejna, to również lift, tym razem kartki Żabci, z forumowego cardliftu styczniowego.


Dwie ostatnie to już moja własna inwencja twórcza :) Jak widać, na bogato, szczególnie kaskadowa. Ale ta właśnie karteczka to dla mojego osobistego dziadka, który bardzo lubi jak jest dużo, czerwono i kwieciście, więc żadne samochody i kratki nie wchodziły w grę :) W kartkach wykorzystałam papier Idylla, w kaskadowej Pink & Blue Ornate z kolekcji Jubilee K&Co, ćwieki, motylkowy stempel, latarniowe tusze: brązowy i niebieski oraz motylek z dziurkacza MS - wszystko ze Scrap.com.pl.
Pozostałe elementy: "koronka" z dziurkacza Doily Lace i kwiatki Primy z Craft 4 You , czerwone kwiatuszki i perłowe pręciki z CraftStore, dziurkacz Xcut Sparkler ze Scrapcafe.

4 komentarze:

cyga pisze...

piekne kartki, kaskadowa jest bardzo cieplutka,podziwiałam je już w Bablublińcu

annamaria323 pisze...

Fajne kartki - ja osobiście najbardziej lubię, jak jest kwieciście i na bogato. Ale potrafię docenić minimalizm, gdyż to niezwykle trudno wybrać z wszystkiego, co się posiada do zrobienia kartek, zaledwie 3 - 4 rzeczy i ukształtować je w atrakcyjną całość...

monia pisze...

Śliczne wszystkie kartki:)

CARPENTER pisze...

Prześliczne kartki.
Zapraszam do mnie po wyróżnienie:)
Pozdrawiam
Kasia