31 grudnia 2010

Monia - mówisz i masz :)

Monia - słusznie zauważyłaś w komentarzu do poprzedniego postu, że brakuje moich prac - w końcu po to powstał ten blog :) Jakoś się jeszcze nie wciągnęłam w blogowanie i wydaje mi się to czasochłonne, wolę na razie podziwiać inne blogi niż prowadzić swój :)
Ale wracając do tematu - w końcu, na koniec roku, zaprezentuję świąteczne ostatki, czyli kartki wyprodukowane na użytek własny, które pofrunęły z życzeniami do rodziny i znajomych. Na początek zdjęcie grupowe:

A teraz po kolei:
Na pierwszej "rządzi" Świąteczna Gospoda z Galerii Papieru


 Mikołajek - chyba ulubiony motyw mojej mamy, zostało mi kilka z ubiegłego roku i musiałam coś z nim zrobić, mimo że nie bardzo miałam na to ochotę :) Listki ostrokrzewu z dziurkacza Moni, który eksploatowałam na ostatnim spotkaniu :) Dziękuję jeszcze raz :)


Choinka na nutkach wycięta z ubiegłorocznej kartki świątecznej :) na kropkach z ILS-u, ze stemplem z Lemonade . Ćwiek z allegro.


Kolejna, również z obrazkiem wyciętym z kartki, Śnieżynka ze Scrap Pasji jako baza oraz śliczny brązowy ćwiek ze Scrap.com-u  . Nie spodziewałam się, że to napiszę - ja, miłośniczka czerwieni i soczystych kolorów - ale to moja ulubiona z tej serii karteczek :) Poleciała z życzeniami do Teściów :)


 I trzy ostatnie, trojaczki :), papier w nutki z zestawu Jolly Happy Christmas Dovecraft i zielona Śnieżynka. Stempelek z embossingiem, dziurkaczowe listki i kilka koralików ze starych zasobów. Zawijaski na jednej z kartek kupione na allegro, maszynki się jeszcze nie dorobiłam :) I mój ulubiony dziurkacz - Doily Lace MS :)Na zakończenie coś ładnego - nie jest to moje dzieło, niestety :) Ale może w przyszłym roku, kto wie? :) Makaronowa choinka. Stoi sobie na komodzie i ślicznie się błyszczy.


Uff, ale walnęłam posta :)
To jeszcze tylko pozostało mi życzyć

Wystrzałowego i bąbelkowego Sylwestra oraz Szczęśliwego Nowego Roku, obfitującego nie tylko w scrapowe przyjemności, i uśmiechu na każdy dzień 2011 roku. 

3 komentarze:

Monia pisze...

No, ale zaczęłaś pięknie! Wszystkie kartki są prześliczne, bardzo eleganckie i ślicznie wykończone, zadbałaś o najmniejsze szczegóły. Bardzo się cieszę, że mój dziurkacz przyczynił się do powstania takich cudeniek :)
Tobie i Twojej rodzinie również życzę wspaniałej zabawy i szczęścia w nowym roku :)

vena7 pisze...

Wspaniałe prace..

Anonimowy pisze...

Wiesz może jak zostało zrobione to coś zielone na choince z makaronu? To brokat w sprayu? czy sypki przyklejony na hmm klej? Czy może pomalowane lakierem do paznokci z brokatem??