4 kwietnia 2012

Radosna twórczość wielknanocna - na finiszu:)

Chodzi oczywiście o produkcję wielkanocnych karteczek. Jakoś tak wyszło mi w tym roku wyjątkowo kolorowo i radośnie. Ale co ja na to poradzę? Po prostu uwielbiam kolory! :) Będzie sporo zdjęć, bo w końcu Wielkanoc tuż, tuż :)
W kształcie jajka - w ubiegłym roku zrobiłam ich sporo, w tym - tylko jedną :) Ale musiała się pojawić.
Debiut  z wykorzystaniem digi-stempelka, tu autorstwa Asi3city - wydrukowany na kolorowym papierze i wycinane poszczególne warstwy. Fajna zabawa i alternatywa dla osób nie umiejących kolorować stempli - czyli dla mnie :)

Klasyczny przykład "radosnej twórczości" :) Filcowy ptaszek z gałązką wycięty z podkładki - po odcięciu ogonka ma robić za kurczaczka :)


"Oszukany" kurczak się spodobał, więc powstały jeszcze 3 :) Wykorzystałam paletę z bloga ColourQ #130, wyjątkowo intensywnie wyszło :) :) :)


Kolorowo i w kratkę:) Wykrojnik tulipany jest bardzo fajny, szkoda tylko że trzeba dwa razy wycinać, jak chce się mieć zielone łodyżki i kolorowe pąki :) Karteczka dla DK, w którym mamy spotkania.

Gotowa baza z Lidla - mam zapas, trzeba wykorzystać. A pomarańczowy kolor jakoś ostatnio ciągle za mną chodzi, więc dorzucam go to tu, to tam.  W sumie zrobiłam takie 3, pokazuję 2. Qrczak też ze starych zapasów.Na wszystkich karteczkach (oprócz tej z digi-stemplem) wykorzystałam papier z ILS.

Uff, tyle na dziś :) Mam nadzieję, że nie przynudzam. Będzie jeszcze jedna porcja, a właściwie porcyjka, kartek wielkanocnych, ale już raczej delikatnie :)

Dziękuję, że do mnie zaglądacie - pozdrawiam wiosennie :)

6 komentarzy:

mazionta pisze...

Ale Wielkanocnie się zrobiło- fajne, takie żywe kolory!

Monia pisze...

Sama radość, szkoda, że za oknem nie jest tak kolorowo i wiosennie ;)
Karteczki z oszukanym kurczakiem bardzo fajne :D

Iwona pisze...

Śliczne kolorowe,radosne karteczki:)

Asia asiscrapki pisze...

Świetnie wykombinowałaś z tym digi-stempelkiem efekt bombowy, pozostałe karteczki równie urocze. Cieszę się że stempelek się przydał

Julapi pisze...

Ale piękne. Bardzo ale to bardzo podoba mi się ta z digi stemplami. Wydruk na kolorowym papierze to świetny pomysł.

Anuszka pisze...

ale superowe karteczki! sama nie wiem, która najfajniejsza!