8 grudnia 2011

Różne oblicza Mikołaja cz.1

Jak zapowiadałam, wracam z tematem świątecznym. Dziś będzie Mikołajowo, no i odrobinkę bombkowo. 

O Mikołajach z Galerii Papieru powiedziano już chyba wszystko, trudno mi było znaleźć sposób na oryginalne ich wykorzystanie - i tak się też nie stało :) Ale Mikołaje są tak urocze i bardzo je lubię, powstało więc kilka typowych karteczek z ich udziałem i dodatkiem scrap.com-owego stempelka - wszelkie podobieństwo do innych prac zupełnie niezamierzone :) Jakość zdjęć fatalna - robione nocą, przy sztucznym świetle, nie potrafię nic z nich wykrzesać.


 Mój ulubiony Mikołaj zasłużył na osobną odsłonę:)


Na koniec bombeczki, a właściwie to bomby - ciut za duże chyba wyszły, użyłam dziurkacza koło 5cm a do tego formatu kartki starczyłoby 3,7cm - zrobi się, następnym razem:)  Bombki wycięte są z tłoczonego papieru i pociągnięte brokatem w kleju ale z racji słabych zdjęć nie widać tego efektu.


Niebawem kolejna odsłona Mikołaja. Dziękuję za odwiedzinki i komentarze oraz głosowanie na Zwykłego Bohatera. Szkoda, że Pani Bożena nie wygrała, ale dzięki tej akcji sporo osób dowiedziało się o książeczkach dotykowych, wypożyczalni i pracy ośrodka dla dzieci słabo widzących - mam nadzieję, że w jakiś sposób to zaprocentuje :)

3 komentarze:

Monia pisze...

Śliczne karteczki, zwłaszcza Mikołajkowe piękne, bardzo ciepłe i klimatyczne :)

cyga pisze...

Świetne karteczki, właśnie ten błysk brokatu dodaje wiele świątecznego nastroju a niestety nie widać go często na zdjęciach.

krystynas pisze...

Piękne mikołajkowe kartki, mają taki super klimacik