23 listopada 2011

Zwykły bohater - Bożena Kazanowska

Dziś będzie zupełnie nie scrapowo, chociaż dotyczy to w pewnym sensie rękodzieła :) 

Pewnie słyszeliście o ogólnopolskiej akcji organizowanej przez telewizję TVN pt. "Zwykły bohater". Jedną z nominowanych jest  
Pani Bożena Kazanowska
pomysłodawczyni i założycielka  
dzięki którym dzieci niewidome i słabo widzące mogą poznawać świat.

Pani Kazanowska pracuje w lubelskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i dotykowe książeczki wykonuje w swoim wolnym czasie, a wypożyczalnia, którą założyła, jest bezpłatna. Książeczki to małe rękodzieła, które - dzięki wypożyczalni internetowej - mogą czytać i dotykać dzieci nie tylko w Lublinie ale w całej Polsce. Pod poniższymi linkami:


możecie ZOBACZYĆ na własne oczy jak wspaniałą pracę wykonuje Pani Bożena i jej współpracownicy, jak cenne, ważne i potrzebne jest to, co robi. 

Uważam, że Pani Bożena Kazanowska jak mało kto zasługuje na miano Zwykłego Bohatera, dlatego zachęcam Was na oddanie na nią głosu w tej akcji. Wystarczy wejść na stronę http://www.zwyklybohater.pl/nominowani , oddać głos i wpisać swój adres mailowy a potem kliknąć w link potwierdzający oddanie głosu, który otrzymamy na swoją skrzynkę. Głosować można raz dziennie do 5 grudnia. Wszelkie szczegóły, numery, dodatkowe informacje znajdziecie na stronie http://www.zwyklybohater.pl

Proszę Was również o umieszczenie tej informacji na swoich blogach - mój blog nie jest tak poczytny ale niektóre z Was mają wielkie rzesze czytelniczek, które z pewnością docenią tę ideę. W końcu to miłośniczki rękodzieła :) Możecie również rozesłać wici e-mailem albo na Facebook'u. Każdy głos się liczy. 

Dziś tyle. Dziękuję za Wasze komentarze pod poprzednim postem, było mi bardzo miło je czytać.
1 komentarz:

Monia pisze...

Aguś zagłosowałam :)