3 sierpnia 2011

Tent Card czyli kartka-namiot

Chyba można powiedzieć, że lato do nas wróciło. Z tej radości poczyniłam taką oto słoneczną karteczkę:


Wypróbowałam wspomnianą wcześniej nową formę, Tent Card, którą proponują w swoim wyzwaniu blogerki na Crazy 4 Challenges, tam też znajdziecie link do kursu, z którego korzystałam. Kartka-namiot to bardzo wdzięczna forma, z pewnością z niej jeszcze skorzystam. Jest mocno przestrzenna, co można jeszcze podkreślić zastosowaniem taśmy dystansującej. Big Shot i wykrojniki okazały się dużym ułatwieniem ale myślę, że można sobie poradzić i bez nich.


Z tyłu umieszczę życzenia dla Maluszka i rodziców:


Kolorystyka i motyw wydają się być dość nietypowe jak na taką okazję, ale wszystko ma swoje wyjaśnienie :) Przyszła mama lubi kolor zielony i koty, na dodatek chłopczyk będzie spod znaku Lwa i będzie miał na imię Ryszard :) Mam nadzieję, że mamuśka na kilka dni przed porodem nie będzie odwiedzać mojego bloga i nie zobaczy wcześniej karteczki :)

Papiery na pewno rozpoznajecie: ILS-owe żółte kropki  i zielone kropki z papierów Galerii Rae. Lew to gotowa przestrzenna naklejka, dodałam tylko trochę "krzaczków" wewnątrz i na zewnątrz:) Stempel ze sklepu Stempell&Kartoon  - odbija bardzo wyraźnie, jakość bardzo dobra, polecam.
Zgłaszam kartkę na wyzwania:
Jeszcze jedna informacja: sklep Lemonade skończył właśnie roczek i z tej okazji poszukuje VIP-a. Oj, chciałabym nim zostać - zniżka 15%  przez cały rok gwarantowana :) Po szczegóły kliknij TUTAJ


Dziękuję za odwiedzinki i komentarze. Odwdzięczę się z pewnością jak moje oko dojdzie do ładu, przyplątało mi się jakieś zapalenie i po całym dniu bardzo mi dokucza, a tylko wieczorem mam czas aby trochę polatać po blogach :) A ten post pisałam z przerwami jakieś pół dnia :)5 komentarzy:

Monia pisze...

Świetna forma, wspaniale przestrzenna :)A kolory super radosne :)

cyga pisze...

Niesamowicie radosna, na środkowym zdjęciu fajnie widać kolorki

Kirsty Vittetoe pisze...

That is lovely! Thanks for sharing!
Hey, I have a giveaway here, hope you can come and join in the fun!
http://www.pixiedustpaperie.blogspot.com/

hania739 pisze...

Wyszła Ci wspaniale:)), muszę tej formy tez kiedyś spróbować:))

Barbara pisze...

super karteczka.niestety ten ryczący tygrys w ogóle mnie nie wystraszył tylko rozczulił..heheh :)