15 stycznia 2011

Nadal w klimatach dziecięcych

Nie obijałam się przez ten czas, nie miałam po prostu kiedy wstawić fotek. Zdjęcia nieobrobione, robione ok 3 w nocy, więc przepraszam Tuzaglądaczy za wszelkie cienie i inne niezamierzone efekty. Inaczej się nie dało, albo raczej ja nie umiem :)

 Pierwsza karteczka to easel card - gratulacyjna, czy raczej powitalna z okazji narodzin. Miałam opory przed zakupem tego papieru, wydawało mi się, że będzie bardziej starociowy - a tego nie chciałam. Gdy zobaczyłam go na żywo - zakochałam się od pierwszego wejrzenia :) Ten papier to Pastel Old Time ze Scrap pasji, ślicznie pastelowy, idealny do tego typu kartek. Do tego kwiatki Primy z zestawu Essentials Raspberry z Craft 4 you i zestawu Pogodnego ze Scrap.com.pl, motyl z dziurkacza MS również ze Scrap.com-u :), a perełki wykonane Pearl Maker-em z Empiku. Karteczka naprawdę mi się spodobała, aż żałuję że nie mam ładniejszych zdjęć bo nie widać jej uroku :( I nie widać, że to easel. Ale w środku nocy nie miałam głowy do robienia zdjęć. A, zapomniałam dodać że maszynki nadal nie mam a śliczna rameczka z napisem i etykietka pod wózeczkiem nabyte na allegro.


Dwie kolejne prace to upominki dla małej jubilatki, 3-leniej dziewuszki. Papier Pastel Old Time i alfabet Doodlebug ze Scrap pasji, kwiatki Primy z Craft 4 you, a śliczny ćwiek ze Scrap.com.pl. Słonik to gotowa naklejka, dodałam mu tylko kwiatek do trąby :), przykleja się tylko głowę bo tułów jest ruchomy i można nim bujać na lewo i na prawo. :)

 Ostatnie w kolejce jest exploding box. Niezmiernie zachwycona i zainspirowana cudnymi  pudełeczkami Moni popełniłam jedno, w dziecięcym klimacie oczywiście. Jeszcze brakuje mu do ideału ale mam nadzieję, że spodobało się małej Jubilatce :)

Papier w motylki Butterfly K&Company, motylki z dziurkacza MS, kwiatki z zestawu Pogodnego i różowy ćwiek - wszystko ze Scrap.com.pl. Motylek na wieczku pociągnięty Glass Effect Gel, więc nie dość, że się szkli to na dodatek wywinęły mu się do góry skrzydełka :)


 Różyczka w środku zmajstrowana przeze mnie wg kursu z forum Scrappassion, dwie pozostałe  z Craftstore. Dyndające motylki ze ślicznego połyskującego papieru, który mieni się różnymi kolorkami, zakupiony na allegro.Pozdrawiam wszystkich zaglądających i dziękuję za wszelkie komentarze.

PS. Candy w Wycinance - szczegóły i odsyłacz na bocznym pasku :)

3 komentarze:

Monia pisze...

Prześliczne karteczki, a exploding box idealny, naprawdę nic mu nie brakuje :)

cyga pisze...

sama radość, świetne prace

Agata pisze...

podziwiałam na forum, popodziwiam i tutaj :) są cudne :)
dziękuję za odwiedziny.